fbpx
AntykryzysowiAntykryzysowiAntykryzysowi
Razem pokonamy kryzys!
Warszawa, Polska
+48 22 299 09 60
(9:00 - 17:00)
Zespół zarządzający
Wioleta Wysokińska-Bulak
,,Stan niewypłacalności powstałej z powodu COVID-19 dotknął wiele firm. Pomagam przejść przez gąszcz przepisów w tej bardzo trudnej sytuacji.”

Wioleta Wysokińska-Bulak

Ekspert z zakresu prawa gospodarczego i upadłościowego
  • wioleta@antykryzysowi.pl
  • +48 22 299 09 60
  • Warszawa
Absolwent wydziału prawa na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa spółek na Uniwersytecie Warszawskim.
W zakresie zawodowych zainteresowań specjalizuje się w sprawach z dziedziny szeroko rozumianego prawa cywilnego ze szczególnym uwzględnieniem prawa spółek handlowych, prawa gospodarczego i upadłościowego oraz obsługi klientów korporacyjnych. Ściśle współpracuje z przedsiębiorcami prowadzącymi działalność w licznych branżach. Dodatkowo interesuje się prawem restrukturyzacyjnym oraz zagadnieniami prawa zmówień publicznych.
Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Departamencie Osób Prawnych Prokuratorii Generalnej RP oraz Kancelarii Prezydenta RP. Współpracowała z kancelarią prawną obsługującą podmioty finansowe i ubezpieczeniowe, a także ze specjalistami ds. prawnych Biura Rzecznika Finansowego.